اُمو-به لکه‌ها آری بگویید

به لکه‌ها آری بگویید!

آماری عجیب ولی واقعی!تا حالا شده به خاطر یه لکه جزیی روی لباس بچه‌ها ناراحت بشین؟ می‌دونستین این لکه‌ها چقدر ارزشمندن؟ مطمئنیم که همه مادرهای ایرانی این دغدغه رو دارن و شاید واسه همینه که اجازه نمی‌دن بچه‌شون توی یه روز بارونی و قشنگ، بپره وسط یه گودال کوچیک آب و از صدای آب و موجای کوچیکی که درست می‌شن لذت ببره‌. شاید به خاطر همینه که اونا نمی‌خوان بچه‌ها موقع آشپزی کنارشون باشن و با دستای کوچولوشون کمکشون کنن و لباس‌هاشون پر بشه از لکه‌های جورواجور غذا. وقتش رسیده که مادرهای ایرانی با لکه‌ها آشتی کنن و اجازه بدن دریچه‌های تازه به دنیای بچه‌هاشون باز بشن. دریچه‌‌هایی به نور و بازی و تجربه و زندگی.

پودر امو با فرمول فوق کنسانتره و ۱۰۰℅ قدرت لکه‌بری موثر، خیال مادرهای ایرانی رو راحت می‌کنه تا به لکه‌ها آری بگن.

آخرین مطالب

آنچه باید در مورد کودک، دنیای پیرامون و لکه‌های دوست‌داشتنی‌اش بدانید.

راهکارهایی برای لباس‌هایی که رنگ می‌دهند!

لباس‌های رنگارنگ، همه زیبایی‌شان به همین رنگ‌های زنده و روشنی است که دارند و اگر قرار باشد با هربار شستشو، قدری از این شادابی را از دست بدهند و کدر بشوند، دیگر نمی‌توان به رنگ‌های شادشان دلخوش بود. امو اینجاست تا علاوه بر مطرح کردن نکاتی که در حین شستشوی لباس‌های رنگی می‌تواند به شما در حفظ ثبات رنگ لباس‌ها کمک کند، با مایع لباسشویی مخصوص لباس‌های رنگی امو، شادابی را زنده نگه دارد!

چرا بهتر است به لکه‌ها آری بگوییم؟

با پیشرفت اطلاعات در زمینه تربیت راهبردی کودکان، متخصصان به اهمیت یادگیری تجربی، بیش از پیش پی برده‌اند. آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد این است که یادگیری تجربی در محیطی خارج از چهار دیواری خانه رخ دهد. جایی که کودکان دنیای اطرافشان را تجربه کنند، نه اینکه صرفا تماشاچیانی باشند که نظاره‌گر تغییرات محیط پیرامونشان هستند. اُمو از یادگیری تجربی حمایت کرده و با حضورش در کنار مادران، خیالشان را بابت لکه‌های این ماجراجویی‌ها، راحت می‌کند.

معرفی بازی‌های هیجان‌انگیز بیرون از خانه!

تابستان، بهترین زمان برای کشف بازی‌های خلاقانه و جذاب، اما خارج از محیط بسته خانه است! زمان مناسبی که در آن، کودکان می‌توانند هم تجربه‌های جدیدتری کسب کنند و هم با طبیعت و دنیای اطرافشان بیشتر آشنا شوند. بازی‌های این چنینی، محال است اثری از خودشان روی لباس‌های کودکتان بر جا نگذارند؛ اما این موضوع نباید دلیلی باشد برای اینکه آن‌ها را از بازی و شادی محروم کنیم! شوینده اُمو در کنار شماست تا مهمترین گام را در روند رشد کودکتان بردارید!