بهترین مایع لباسشویی لکه بر

بهترین مایع لباسشویی لکه بر

با افزایش روزافزون محصولات پاک کننده، خرید چندین نوع شوینده به‌صرفه نیست؛ بنابراین مصرف‌کننده‌ها بیشتر به محصولات چندمنظوره تمایل دارند. چون می‌توانند در هزینه‌ها به صورت قابل توجهی صرفه جویی کنند. خوشبختانه در بازار شوینده‌ها می‌توانید مایع لباسشویی با قابلیت لکه بری انتخاب کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید با خرید یک شوینده از چندین قابلیت آن استفاده کنید. اگر دنبال یک مایع لباسشویی باخاصیت لکه بری می‌گردید. در این مطلب قصد داریم بهترین مایع لباسشویی لکه بر را به شما معرفی کنیم. اما قبل از هر چیز بهتر است با ویژگی‌های مایع لباسشویی لکه بر آشنا شوید تا بتوانید خیلی راحت بین هزاران نوع محصولات شوینده، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ویژگی‌های بهترین مایع لباسشویی لکه بر

مایع لباسشویی لکه بر، همه ویژگی‌های ضروری یک شوینده را دارد. این شوینده از مواد با قابلیت لکه بری ساخته می‌شود. یکی از برندهای قوی شوینده لباس با قابلیت لکه بری، مایع لباسشویی امو است. این مایع شوینده یک پاک‌کننده و لکه بر قوی است که به‌راحتی در آب سرد حل می‌شود و مخصوص انواع لباس‌های سفید، مشکی و رنگی تولید می‌شود. در ادامه به بهترین ویژگی‌های مایع لباسشویی لکه بر می‌پردازیم.

پاک کنندگی قوی

مایع لباسشویی با قابلیت لکه بری باید قدرت پاک‌کنندگی داشته باشد تا بتواند به‌راحتی کثیفی‌ها و آلودگی‌ها را از بین ببرد.

پاک کنندگی قوی بهترین لکه بر مایع لباسشویی
پاک کنندگی قوی بهترین لکه بر مایع لباسشویی

قدرت لکه بری بالا

بهترین مایع لباسشویی لکه بر ضمن خاصیت پاک‌کنندگی قوی، قابلیت لکه بری لکه‌ها را نیز دارد. به عبارتی یک شوینده لکه بر حاوی آنزیم‌هایی است که در لکه برهای شیمیایی وجود دارد و هرگونه لکه‌ای را از بین می‌برد.

شستشوی لباس با ماشین لباسشویی و دستی

مایع لباسشویی باید با انواع روش‌های شستشو با ماشین لباسشویی و شستشوی دستی عرضه شود. مایع لباسشویی omo مخصوص شستشوی دستی و ماشین لباسشویی است.

شستشوی لباس با ماشین لباسشویی و دستی
شستشوی لباس با ماشین لباسشویی و دستی

محافظت از الیاف لباس

بهترین مایع لباسشویی از الیاف لباس در برابر آسیب و بور شدن محافظت می کند و تثبیت کننده رنگ لباس است. با این ویژگی ضروری می توانید انواع لباس های رنگی، سفید یا مشکی تان را با خیال راحت در ماشین لباسشویی بشویید.

مناسب انواع لباس‌ها

یک مایع لباسشویی باکیفیت متناسب با انواع رنگ‌بندی لباس ساخته می‌شود. این ویژگی موجب تثبیت رنگ لباس شده و از بور شدن و خرابی الیاف لباس در برابر آسیب محافظت می‌کند.

مایع لباسشویی لکه بر مناسب لباس سفید

مایع لباسشویی اموی اکتیو مناسب برای شستشوی انواع لباس‌ها به کار می‌رود. این شوینده قدرت پاک‌کنندگی و لکه بری بالایی دارد و سخت‌ترین لکه‌ها را از روی هرگونه پارچه‌ای پاک می‌کند. امو اکتیو از بافت لباس در برابر آسیب و کهنگی محافظت می‌کند.

مایع شوینده لکه بر مخصوص لباس های مشکی

اموی مخصوص لباس‌های مشکی برای شستشوی انواع لباس‌های مشکی تولید می‌شود. با مصرف این شوینده به پاک‌کننده دیگری برای شستشوی لباس‌های مشکی نیاز ندارید. اموی مشکی باقدرت پاک‌کنندگی و لکه بری قوی که دارد از عهده سخت‌ترین لکه‌ها روی لباس‌های تیره بر می‌آید. این شوینده از الیاف لباس مشکی در برابر بور شدن و کهنگی محافظت می‌کند و تضمین‌کننده افزایش طول عمر لباس است.

مایع شوینده مناسب برای لباس‌های رنگی

مایع لباسشویی اموی رنگی مناسب شستشوی لباس‌های رنگی طراحی شده است. این شوینده از رنگ پس‌دادن لباس به هم جلوگیری می‌کند و ضمن حفظ الیاف لباس، تثبیت‌کننده رنگ لباس نیز هست. علاوه بر خاصیت شویندگی، قابلیت لکه بری، چربی‌زدایی و نرم‌کنندگی لباس‌های رنگی را دارد. رنگین شوی امو یک شوینده مناسب برای افزایش طول عمر الیاف لباس رنگی محسوب می‌شود و سخت‌ترین لکه‌ها و باکتری‌ها را از روی پارچه‌های رنگی پاک می‌کند.

مایع شوینده مناسب کودک
مایع شوینده مناسب کودک

مایع شوینده مناسب کودک

ازآنجاکه پوست کودک حساس است، برای شستشوی لباس کودک باید از مایع شوینده مخصوص کودک استفاده کنید. مایع لباسشویی اموی کودک از پوست حساس کودک در برابر آسیب محافظت می‌کند. این شوینده بدون عطر و اسانس و مواد شیمیایی حساسیت‌زا تولید می‌شود و باقدرت پاک‌کنندگی بالا، هرگونه لکه سختی را از روی لباس پاک می‌کند. همچنین با قابلیت ضدعفونی‌کنندگی که دارد، هیچ باکتری و میکروبی را روی لباس به جا نمی‌گذارد. در نتیجه کودک در برابر بیماری‌ها و عفونت مصون می‌ماند. این لکه بر به راحتی انواع لکه غذا، شیر را از روی لباس از بین می برد.

نحوه استفاده از مایع لباسشویی لکه بر

مایع لباسشویی لکه بر امو را به‌صورت مستقیم روی لکه لباس بریزید سپس مایع را به‌صورت حرکت دایره‌ای روی پارچه پخش کنید. چند دقیقه صبر کنید و بعد لباس را آبکشی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *